Incognito braketler aslında bir lingual braket çeşitidir. Mükemmellikleri sayesinde daha ilk günden sizi etkiler. Dışarıdan bakıldığında görülmez, dişlerinize mükemmel bir şekilde uyum sağlar ve kullanımı rahattır. Tüm dünyada hastalar, bu braketleri, geleneksel diş tellerine alternatif olarak tercih etmektedirler. Boşuna değil: Incognito, görünmez nitelikte olan ilk braketlerdir ve tasarım ve performans açısından iyi bir özelliğe sahiptir.

Incognito lingual braketler, mükemmel düz yüzeyi ile kolay temizlenmesi ve hastaya maksimum konfor sağlaması ile standart braketlere göre büyük avantaj sağlar. Hastadan alınan silikon ölçüler yurtdışındaki laboratuvara gönderilir ve CAD/CAM teknolojisi ile alınan model üzerinde her bir diş için özel braketler ve teller tasarlanır. Incognito sistemi sadece sertifikası olan ortodontistler tarafından uygulanabilir.

Saygınlık meselesi; Dişlerin iç kısmına yerleştirilen Incognito sistemi, profesyonel veya özel sebeplerle estetikten vazgeçmek istemeyenler için ideal bir sistemdir ve dişleriniz kadar eşsizdir. Incognito Braketler;

  • Son teknoloji kullanılarak size özel bir şekilde tasarlanır. Tam olarak sizin dişlerinize uygundur.
  • Kişiye özel yapılır ve aşırı derecede yassı tasarımı, yüksek kullanım rahatlığı ve hızlı konuşma adaptasyonu sağlar. Diş teli kullandığınız neredeyse hiç fark edilmez!
  • Tedavi etme başarısı açısından da diğer görünür braketler kadar etkili ve hızlıdır.
  • Yüksek oranda altın içeren bir alaşıma sahiptir. Bu nedenle özellikle nikele alerjisi olan insanlar için iyi bir alternatiftir.
Volkan Güney - DoktorTakvimi.com